Naše kontakty

Konzultace a vyšetření probíhají na Klinice fyzioterapie. Objednáte se na přesný čas a den návštěvy. Jde o místo, kde najdete klid, pomoc, komfortní prostředí, možnost zaparkovat a individuální přístup k vám.

Pro vaši potřebu sídlíme na adrese Filmařská 19, Praha 5 – ve staré části Barrandova u filmových ateliérů. V ulici je zaveden systém parkovacích zón. Je přítomen automat na placení nebo je možné platit přes aplikaci v mobilu. Další možností jsou 2 hodiny zdarma ve filmových ateliérech.

Kontaktní telefon je +420 605 425 678 a email: tomas (zavináč) tomasrychnovsky.cz

Telefon přímo na fyzioterapeuta Mgr. Petra Zahradníka je +420 606 499 696, email: petr.zahradnik (zavinac) email.cz

Rodiče s kočárky – prosím zvoňte u branky číslo domu 21. Můžete k nám přijet po rampě, nikoliv po schodech.

Pravidla pro objednávání klientů:

Čas příjezdu k nám

Prosím přijeďte k nám včas na Váš domluvený termín.

Pokud se opozdíte, prosíme, informujte nás pomocí sms nebo telefonického hovoru. Pokud se nedostavíte po 15 minutách a neomluvíte se, předpokládáme, že již nedorazíte.

Pokud přijedete později, než je Váš domluvený čas, Vaše terapie se zkrátí tak, aby nenarušila návštěvu, která je domluvená po Vás.

Zrušení návštěvy 

Pokud potřebujete zrušit či změnit termín návštěvy, prosím učiňte tak nejméně 24, lépe 48 hodin před Vaší návštěvou. Umožníte tak dalším čekajícím dostat termín.

Pokud nezrušíte svou návštěvu nejméně 12 hodin před stávajícím domluveným termínem, bude Vám účtována plná cena terapie.

Naše garance

Pokud my potřebujeme změnit termín Vaší návštěvy, učiníme tak nejméně 12 hodin před domluveným termínem. Pokud ne, máte u nás slevu na příští návštěvu 20%.