ČSOB

CSOB_fyzioterapietomasrychnovsky

„Tomáši,

ještě jednou bych Ti rád i touto cestou poděkoval za včerejší skvělé rehabilitačně-vzdělávací posezení. Celý program byl velice prima a překonal má již tak dosti vysoká očekávání. Díky za otevření nového pohledu na fungování našich fyzických schránek a jejich provazby na císařské vedení sídlící v našich hlavách. Navíc si mě i během té chvilky pěkně narovnal, a tak se mi dnes po delší době lépe stávalo z postele bez tradiční bolesti zad a achilovek, a to jsem si byl včera večer zahrát basket, po kterém je většinou moje tělo slušně odrovnané. Musím se Ti pochlubit, že jsem si natáhnul budíka o 10 minut dříve a poctivě jsem si po ránu prosvištěl Tebou doporučené cviky, což bylo prima. Tak doufám, že vytrvám.

Rovněž se mi líbilo týmové pojetí našeho posezení. Myslím, že si to naše parta prima užila a že můžeme vřele doporučit všem týmům, které si dlouhodobě „užívají“ stresu plného prostředí.

Ještě jednou dík. Dle naší domluvy se ti dovolím výhledově ozvat a nechat se opět pěkně srovnat. Pokud by Ti nevadilo, nahnal bych do Tvé péče i svoji paní.

S přáním prima dne

Petr“

 

Petr Manda, ředitel pobočky pro korporát.klientelu

Československá obchodní banka, a. s.

Pobočka pro korporátní klientelu – Praha III Radlická 333/150 150 57 Praha 5

 

„Tak musím uznat, že tohle bylo absolutně úžasné… Už jsem u pár doktorů, ortopédů a fyzioterapeutů byl (taky nemládnu, sem tam se zničím sportem apod.), ale tohle byla úplně jiná liga. Opravdu doporučuju absolvovat.“

 HR odd. ČSOB