Dana P.

tomášrychnovský_fyzioterapie

Dobrý den, vážený pane doktore,
ráda bych Vám poděkovala za včerejší fyzio-psycho-terapii, která pro mě byla překvapivou a zcela novou zkušeností s lékařem.

Už když jsem asi před čtrnácti dny poslouchala rozhovor s Vámi na Radiožurnálu, zaujal jste mě nevšedním přístupem k tématům rozhovoru, z Vašich odpovědí bylo patrné, že pracujete komplexně s celou lidskou bytostí a nejen s problémem jednoho kloubu či obratle. Protože jsem už s vleklým problémem bolesti ramene prošla bez zjevného výsledku několika ordinacemi soukromých i privátních lékařů, nevěřila jsem příliš, že mi může být někde pomoženo.

Nicméně jsem při poslechu rádia najednou vstala, přešla k počítači a zapnula přímý přenos ze studia a snažila se Vás sledovat koncentrovaně. A byla jsem znovu překvapena spojeními jako síla mysli, vnímání chodidel, a také třeba tím, jak je pro tělo důležité sportovat s láskou. Přitom jste hovořil velmi srozumitelně, elementárně. (Navíc krásně posazeným hlubokým hlasem 🙂 Rozhodla jsem se okamžitě a objednala se k Vám do ordinace.

Musím přiznat, že to bylo opravdu jiné než ve všech ordinacích předešlých. Po dlouhé době jsem viděla, že existuje lékař, který komunikuje s pacientem a nikoliv s počítačem. Jiná byla i metoda léčby, vlídné prostředí, přesné dodržení času objednávky. Vše bylo korunováno výsledkem, který jsem pocítila prakticky okamžitě.

Ale jiný byl především Váš přístup, který byl jediním výstižným slovem láskyplný. Ještě jednou vám moc děkuji za setkání, cítím se o moc lépe – nejenom, že bolest v rameni se hodně zmírnila, ale otevřel jste mi i prostor pro moje zcela osobní dilemata.Přeji Vám úspěchy ve Vašem oboru a nepochybuji o tom, že s Vaším komplexem odborných schopností a lidských vlastností budete zaslouženě stále více vyhledávaným a oblíbeným lékařem. Těším se na další setkání.